אנו באופיר טורס מבינים שנסיעות עסקים יכולות להיות בלתי צפויות, והצורך בתמיכה יכול להתעורר בכל עת. זו הסיבה שאנו מציעים תמיכה מקיפה 24/7 כדי להבטיח שיש לך סיוע בכל עת ובכל מקום שתזדקק לו.

צוות התמיכה המסור שלנו זמין מסביב לשעון, 365 ימים בשנה, כדי לתת מענה לכל שאלה, דאגה או מקרה חירום הקשורים לנסיעה שלכם. בין אם אתה צריך לבצע שינויים ברגע האחרון ,טיפול בעיכובים בטיסות או ביטולים של טיסות, או סיוע מיידי כאשר אתם בחו"ל, אנשי המקצוע המנוסים שלנו בתחום הנסיעות נמצאים במרחק שיחה.

מה השירות שלנו כולל:

תגובה מהירה: אנו נותנים עדיפות להיענות ומבינים את הדחיפות של צרכי הנסיעה שלכם. כאשר תפנו לצוות התמיכה שלנו, תוכל לצפות לתגובה בזמן, המבטיח שכל הצרכים שלכם יטופלו באופן מיידי.

סיוע חירום: מקרי חירום בנסיעות יכולים לקרות בכל עת, החל משיבושים בלתי צפויים בטיסה ועד למקרי חירום רפואיים או אסונות טבע. צוות התמיכה שלנו מצויד היטב לטפל במצבים כאלה, נספק לכם חלופות ועזרה בכל מצב מכל מקום בעולם.

הזמנה מחדש של טיסות ושינויים: באם יש צורך לשנות את תוכניות הנסיעה שלכם עקב נסיבות בלתי צפויות או דרישות עסקיות משתנות, צוות התמיכה שלנו יעזור לכם לבצע את השינויים הנדרשים , שינויי תאריכים , וכל הנדרש כדי שתכנית הנסיעה תצא לפועל מחדש.

עדכונים בזמן אמת: צוות התמיכה שלנו עוקב מקרוב אחר מסלול הנסיעה שלך, עוקב אחר טיסות ומתעדכן בכל שינוי. אנו נודיע לכם באופן יזום על כל העדכונים הרלוונטיים, כגון עיכובים בטיסות, ביטולים או שינויים ומבטיחים שאתם מעודכנים.

דילוג לתוכן