האירוע שלכם המומחיות שלנו

אופיר טורס מתמחה בתכנון, ארגון וניהול כנסים, אירועים וטיולי תמריץ בארץ ובעולם. אנחנו מאמינים שהכל אפשרי ומוכנים לענות על כל צורך, שאיפה או חלום עבור הלקוחות שלנו. אנחנו מספקים פתרונות יצירתיים וחדשניים, מתואמים במיוחד לארגון ולתקציב שלו. כל זה על מנת שהאירועים שלכם יהיו בלתי נשכחים.

בנוסף לארגון אירועי חברה עסקיים אנחנו נותנים שירות גם בתחומים הבאים – נופשי חברה, ימי גיבוש, כנסים מקצועיים, טיולי קונספט ואירוח משלחות ואורחים מחו"ל.

אנחנו באופיר טורס מבינים את אילוצי הזמן והאתגרים הכרוכים בתכנון אירועים וכנסים וכן אנחנו מלווים אתכם אישית משלב הרעיון ועד לאירוע עצמו, מטפלים מאחור הקלעים בכל הפרטים הקטנים, שומרים על התקציב שנקבע ומתמודדים עם כל שינוי כדי שהכל יעבוד מעולה, ללא תקלות ועמידה בזמנים.

הסוכנים שלנו הם מהמובילים והמקצועיים בתחום התיירות והאירועים עם שנים רבות של ניסיון ומקצועיות בלתי מתפשרת. בעזרתם מפיקה החברה אירועים עבור חברות וארגונים שונים בעלי השפעה בארץ ובחו"ל.

אופיר טורס מציעה ללקוחות העסקיים שלה טכנולוגיה מתקדמת ומחירים ללא תחרות. ניהול של מאות משתתפים המגיעים מנקודות שונות בעולם, ביצוע רישום און ליין, בקרה וניתוח של הפעילות, רישום לבתי מלון, ניהול תהליכי הפקה, ספקים והכי חשוב הסכמים עם ספקי תיירות בארץ ובחו"ל המאפשרים להשיג את מחירים הזולים ביותר עבורכם.

אורנג' ליין שבבעלות אופיר טורס מציעה גם פתרון כולל לחברות המבקשות להשתתף בתערוכות ולספק סל שירותים שייתן מענה לכל צורך החל משלב התכנון ועד להוציאה לפועל בתערוכה לפרטים נוספים כנסו

דילוג לתוכן