המחלקה העסקית של אופיר טורס מציעה דוחות מתקדמים ומקיפים של תקציב הנסיעות שלכם.

דוחות רבים נגזרים מבקשות מיוחדות של לקוחותינו והם פרי של עבודה וחשיבה משותפת, וניסיון של שנים המידע בדוחות נועד לעזור ללקוחותינו להבין את ההוצאות וההתנהגויות העסקיות שלהם תוך זיהוי הזדמנויות לצמצום עלויות ולהפחתת סיכונים.

דוחות אלה מסייעים לחשוף דרכים לביצוע הזמנה יעילה יותר בעתיד, לזהות הזדמנויות לחסכון ומגמות תוך ארגוניות.

איך הדוחות עוזרים לארגון שלכם:

נשארים בשליטה על ההוצאות: דוחות הנסיעה נותנים לכם תצוגה מקיפה של הוצאות הנסיעות. הדוחות מאפשרים לכם לזהות ולעקוב אחר ההוצאות על פני קטגוריות שונות, כגון כרטיסי טיסה, לינה ותחבורה. בעזרת הדוחות תוכלו לנתח דפוסי הוצאות, לזהות הוצאות יתר או חיסכון פוטנציאלי בעלויות, ולשפר את תקציב הנסיעות העתידיות.

עמידה ואכיפה של מדיניות: בתחום הנסיעות העסקיות העובדים צריכים לעמוד במדיניות של הוצאות הנסיעה. בעזרת הדוחות יש לכם כלי למעקב על נסיעות העובדים.

ספקים המובילים: באמצעות הדוחות ניתן להעריך את הביצועים של הספקים המועדפים. כגון חברות תעופה, בתי מלון וחברות השכרת רכב. על ידי ניתוח מדדים כגון נפח הזמנות, עלויות ממוצעות, ביצועים בזמן אמת ודירוגי שביעות רצון לקוחות, תוכלו לקבל החלטות מבוססות נתונים מדוייקים בבחירת הספקים שלכם, משא ומתן וחידוש חוזים.

ניהול סיכונים: דוחות הנסיעה תורמים לארגון שלכם על ידי מתן נתונים לתכנון ותקצוב השנה הבאה: במערכת הדוחות תוכלו לצפות בהסטוריית הנסיעות ועל ידי כך לתכנן את הנסיעות העתידיות בצורה יעילה וטובה יותר המתאימים לדפוסי הנסיעות והיעדים של העובדים.

במקרה חירום או משבר: דוחות אלו עוזרים לכם לזהות ולאתר במהירות עובדים השוהים בחו"ל, ומאפשרים לכם לסייע להם בזמן ולהבטיח את שלומם.

דילוג לתוכן