אופיר טורס היא הנציגה הרשמית של CWT מאז 1996

CWT מובילה עולמית בניהול נסיעות עסקים וניהול פגישות ואירועים. עם היסטוריה עשירה המתפרשת על פני 150 שנה, CWT ביססה את עצמה כשותפה מהימנה לארגונים בכל הגדלים, המספקת פתרונות נסיעה מקצה לקצה ופלטפורמה טכנולוגית חדשנית.

כחברת נסיעות גלובלית, CWT פועלת בלמעלה מ-150 מדינות, עם רשת עצומה של מומחי נסיעות ושותפים ברחבי העולם. הנוכחות הגלובלית הנרחבת שלהם מאפשרת להציע שירותים מקומיים ותמיכה בשטח, מה שמבטיח חוויות נסיעה נוחה ללקוחות רבים בעולם.

CWT שמה דגש חזק על פתרונות נסיעה מותאמים אישית כדי לענות על הצרכים הייחודיים של כל לקוח. החברה מעניקה פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, כולל כלי הזמנה אונליין, אפליקציות למכשירים הניידים, ניתוח נתונים ודוחות, כדי לייעל את תכניות הנסיעה של לקוחותיהם.

CWT מחוייבת לקיימות ואחריות חברתית, פועלת באופן יזום לצמצום ההשפעה הסביבתית של נסיעות ותומכת בקהילות באמצעות יוזמות שונות.

בסך הכל, CWT בולטת כחברת נסיעות ארגונית מובילה המשלבת טווח הגעה גלובלי, מומחיות בתעשייה, טכנולוגיה מתקדמת ושירות מותאם אישית כדי לייעל את תוכניות הנסיעות, לשלוט בעלויות ולשפר את חוויות הנסיעה של לקוחותיה ברחבי העולם.

CWT מציעה מגוון כלים טכנולוגיים מתקדמים המשפרים את חווית הנסיעה ומייעלים את ניהול הנסיעות עבור לקוחותיהם.

להלן כמה כלים טכנולוגיים משמעותיים המוצעים על ידי CWT שתוכלו ליהנות מהם בעבודה עם אופיר טורס.

myCWT: myCWT היא פלטפורמת ניהול הנסיעות המקיפה ואפליקצית הסלולארי זוכת הפרסים של CWT , שנועדה לפשט ולייעל את תהליך ההזמנה וניהול הנסיעות. האפליקציה, הזמינה בכל הפלטפורמות (טלפון נייד, מחשב, טאבלט) מספקת לנוסעים ממשק ידידותי למשתמש שבו ניתן לחפש, להזמין ולנהל את סידורי הנסיעה. הפלטפורמה מציעה המלצות מותאמות אישית, גישה לנסיעות שלך, וקבלת עדכונים בזמן אמת על מצב הטיסות שלכם בכל שלב של הנסיעה.

CWT AnalytIQs: CWT AnalytIQs הוא כלי ניתוח ודיווח רב עוצמה המספק לכם תובנות מקיפות לגבי תכניות הנסיעה שלכם. הוא מאחד נתוני נסיעות ממקורות שונים, כולל נתוני הזמנות, התנהגות נוסעים ומידע על ספקים, ומרכז אותם במקום אחד נגיש עם דוחות אינטראקטיביים. זה מאפשר לכם לנתח דפוסי נסיעה, לזהות הזדמנויות לחיסכון בעלויות, לעקוב אחר ציות למדיניות ולקבל החלטות מבוססות נתונים כדי לייעל את תוכנית הנסיעה שלכם.

דילוג לתוכן