ניסיון רב שנים וצוות מנוסה שיטפל בכל הצרכים שלכם

אנו באופיר טורס מבינים שנסיעות עסקים הן חלק בלתי נפרד מחייכם המקצועיים. לכן אנו שואפים לספק שירותים המותאמים לדרישות הייחודיות של נוסעים עסקיים. צוות מומחי הנסיעות המנוסים שלנו מחויב להציע שירות מותאם אישית ולהבטיח שכל פרט ופרט של הנסיעה שלך מתוכנן ומבוצע בקפידה.

פתרונות נסיעות מותאמים אישית:

כאשר מדובר בנסיעות עסקיות כל חברה יש דרישות נסיעות שונות. הצוות המנוסה מקדיש את המחשבה והזמן להבין את המטרות, ההעדפות ומגבלות התקציב של הארגון שלכם, ומאפשר לנו ליצור פתרונות נסיעות מותאמים אישית שיתאימו בצורה מושלמת לצרכים שלכם.

ניסיון רב בתעשייה:

עם יותר מ-70 שנות ניסיון במגזר הנסיעות העסקיות, צברנו הבנה עמוקה של הצרכים והאתגרים איתם מתמודדים נוסעים עסקיים. המומחיות שלנו מאפשרת לנו לספק פתרונות מותאמים אישית שחוסכים לכם זמן ומאמץ.

דיוק זה שם המשחק:

אנו דואגים לכל פרט, מהזמנת טיסות ומלונות, להשכרת רכבים והנפקת ויזות ועוד הגישה המוקפדת שלנו מבטיחה שתוכניות הטיול שלך יתאימו למסלול הטיול ולהעדפות שלך.

באופיר טורס חוסכים לכם כסף:

אנו מבינים את החשיבות של ניהול עלויות בנסיעות ארגוניות. הצוות המסור שלנו עובד בחריצות כדי למצוא את התעריפים הטובים ביותר, לנהל משא ומתן על הנחות ולייעל את תקציב הנסיעות שלכם מבלי להתפשר על איכות או נוחות.

דילוג לתוכן